Tipy na sobotní jarmarky 4.6. 2010

Přijďte s dětmi na divadélko do Městské zahrady. 4.6. od 11:00 můžete  s dětmi shlédnout představení divadélka Zmatlík: „Tři čuníci“ pro nejmenší děti. Délka představení 45 minut.

Na náměstí je pak pro děti od 10:00 do 12:00 připravena dílna na tvoření s vodou. Na dílně bude spolupracovar RC Pexeso s Ekocentrem Zvoneček.

Z lokálních pivovarů tentokrát můžete na jarmarcích ochutnat pivo z nového pivovaru MMX v Letech u Dobřichovic.. Tentokrát už pivo jistě dorazí, za neúčast slibovaného Heroldu se omlouváme, doposud jsme nedostali vysvětlení proč pivovar přes předchozí potvrzení nedorazil.

Do Kreativária se nám vrací oblíbená Kukinka, která velkou část Zbraslavi vybavila na zimu svými čepicemi. Jana na léto nachystala krásné dětské šátky s korálky a bavlněné čelenky.

Pan Kuchař, soukromý zemědělec z Poděbrad, se letos pustil vedle kořenové zeleniny, také do pěstování bylinek, a tak zveme k jeho stánku v jednosměrné ulici mezi cukrárnou a zámkem k nákupu čerstvého wasabi, oregána, tymiánu, máty, estragonu, stévie a jiných bylinek a koření.

Těšíme se na Vás, Vaše Zbraslavské jarmarky.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: