Předvánoční nákup 10.12. na Zbraslavských jarmarcích

Nováčkem trhu  10.12. je „Mlsný Budha“, sympatický koncept teplého a studeného občerstvení, domácích zavařenin a surovin od místních farmářů.

Pan Orsos, majitel firmy, představuje svou filosofii podnikání takto: „Naše produkty se snažíme vyrábět podle tradičních receptur s minimálním užitím umělých konzervantů, vše co je je k výrobě potřeba pochází z osvědčených zdrojů. Nesnažíme se o kvantitu, ale spíše o kvalitu a pokud je to možné plnit i individuální přání. Abychom alespoň trochu pomohli přírodě, snažíme se pro zavařeniny využívat již použité sklenice, které rádi odebereme i od vás (sklenice před použitím důsledně vyvařujeme). Jelikož náš nový domov si nyní budujeme na vesnici, kde spolupracujeme s místními farmáři, můžeme vám také nabídnout jejich produkty jako např. vejce, hovězí maso, klobásy, sádlo“. Více na www.mlsnybudha.cz

Výborné domácí paštiky (včetně speciálních vánočních tvarů) a čabajky nabídne paní Veinerová z Mělnicka.

Trhy 10.12. budou orientovány na předvánoční nákup, proto budou převažovat rukodělní výrobci v Kreativáriu a výrobky neziskových organizací. Zůstávají ale i stálí potravináři s celoročním sortimentem. Zelináře již bohužel ohrožují teploty pod nulou, jejich účast tedy budou odvislá od toho, jak milosrdné bude počasí. Pan Aujeský z farmy Pesema by měl přijet i v mrazivém počasí. Podívejte se na celý seznam prodejců na 10.12.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: