JSME ZPÁTKY !!!

Milí příznivci Zbraslavských jarmarků. S velkou radostí vám oznamujeme, že se nám podařilo po několikaleté odmlce opět domluvit možnost pořádání farmářských trhů na Zbraslavi.

Zveme vás proto 6.12. v 9:00-13:00h na Zbraslavské náměstí, které bychom chtěli oživit a to díky skoro třem desítkám prodejců od ryb přes pečivo, dárky až po lahodné moky, doprovodnému programu pro děti, který chystají dobrovolníci Pexesa, vystoupení z MŠ Opus a Velíček, vystoupení žáků ZŠ a výstavy fotografií. Program je rozšířen až do prostoru barokní Myslivny, kde si budete moci poslechnout jazz na živo a ochutnat právě upečený chléb v tamní venkovní peci.

Na základě „přespolní“ 🙂 spolupráce organizujeme 14.12. od 13:00-18:00h Vánoční trhy v Radotíně. Zde vás čeká nejen živá muzika, ale také vystoupení MŠ Radotín, vystoupení ZŠ Zbraslav, tvořivé dílny Petrklíče a v průběhu trhu navíc proběhne adventní koncert v kostele na náměstí Sv.Petra a Pavla.

20.12. jsme pro vás přichystali opět Zbraslavské jarmarky. Tentokrát ovšem pozor!! Najdete zde sice všechny oblíbené prodejce všeho možného sortimentu, ale trh se uskuteční od 13:00 do 18:00 hodin a to v ulici U Malé řeky – naproti Kulturnímu domu. Trh bude spojen se Zbraslavskými vánocemi, takže spolu s jeseterem, keramickou mísou a svařákem si můžete pořídit také pěkný zážitek díky vystoupení ZUŠ, dětským divadelním představením místních ochotníků, vystoupení kroužků Pexesa, vystoupení studentů ZŠ a mažoretkám TJ Sokol, koledám místního Společenství křesťanských spolků a ohňostroji.

Věříme, že se trhy vydaří, návštěvníkům se budou líbit a stanou se příjemným startem pro novou tradici Zbraslavských jarmarků, s nimiž bychom opět rádi pokračovali od jara 2015.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: